Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Atrapy kamer

Atrapa kamery  speed dome  z LED Atrapa kamery speed dome z LED
Producent: Import: Begli
Cena:

33,21 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 27,00 zł

Atrapa kamery CA-11 Atrapa kamery CA-11
Producent: Import: Begli
Cena:

33,21 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 27,00 zł

Atrapa kamery CT-A-71 Atrapa kamery CT-A-71
Producent: Import: Begli
Cena:

29,52 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,00 zł

Atrapa kamery DS2800 z solarem Atrapa kamery DS2800 z solarem
Producent: Import: Begli
Cena:

73,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,00 zł

szt.
zobacz więcej
Atrapa kamery z fleszem Atrapa kamery z fleszem
Producent: Import: Begli
Cena:

86,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 70,00 zł

W tej kategorii proponujemy Wam atrapy kamer. Możecie je zamontować w dowolnym miejscu: przy drzwiach wejściowych, garażu, pod dachem – wszędzie tam, gdzie mogłaby być zamontowana prawdziwa kamera.

Niejeden spyta: 

Po co inwestować w atrapy kamer?

Przecież nic tym nie nagramy”. Tego typu urządzenie ma przede wszystkim odstraszać potencjalnych złodziei. Sama świadomość włamywacza, że nad nim znajduje się kamera sprawi, że bardzo szybko odejdzie od pomysłu zadziałania na naszą szkodę. Złodziej będzie przekonany, że ma do czynienia z prawdziwą kamerą.

Wszystkim zależy na podnoszeniu bezpieczeństwa. Zwłaszcza wtedy, gdy dotyczy ono ważnych dla nas ludzi, cennych  przedmiotów i sentymentalnych pamiątek. Nie zawsze jesteśmy w stanie zadbać o nie osobiście. Warto więc znaleźć inne sposoby, żeby zabezpieczyć nasze mienie i uchronić je przed potencjalnymi złodziejami. Niekiedy wystarczy zainwestować w prowizoryczne środki bezpieczeństwa. Jednym z nich są atrapy kamer. Nic tak nie krzyżuje szyków niepożądanym gościom jak widok nagrywającej ich kamery. Co prawda, oferujemy tylko atrapy kamer, ale kto będzie o tym wiedział? Proponowane produkty są świetnie odwzorowane i niezwykle realnie imitują prawdziwe kamery monitoringu.  Atrapy kamer skutecznie odstraszają i sprawiają, że złodziej zastanowi się co najmniej dwa razy zanim w pobliżu domu zdecyduje się na niepożądane przez mieszkańców działania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty atrap kamer. Widok urządzenia wzbudzającego takie emocje, nawet jeśli mamy do czynienia z atrapą kamery, może ochronić lepiej niż niejeden system. Czasami niewiedza jest najlepszym zabezpieczeniem. Proponujemy Wam atrapy dwóch typów kamer: kopułkowej i przemysłowej. Aby jeszcze bardziej upodobnić atrapę kamery do oryginału urządzenia wyposażone zostały w diody sygnalizacyjne. Dzięki temu atrapa kamery sprawia wrażenia jakby była bez przerwy aktywna. Co ważne, produkty z naszej oferty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Nie powinno być jednak konieczności korzystania z niej. Atrapy kamer są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają wpływ różnych warunków atmosferycznych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl