Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Jeżeli szukasz nowej anteny telewizyjnej to nie mogłeś trafić lepiej. Zadbaliśmy o to, by Klient miał w czym wybierać. Sam zdecyduj czego szukasz, a następnie znajdź poszukiwany rodzaj anteny w naszym asortymencie. Nie chcesz więcej martwić się o jakość odbieranych na telewizorze kanałów? Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji będzie zakup anteny z propozycji produktów znajdujących się poniżej.

Antena telewizyjna jest elementem niezbędnym do odbierania sygnału telewizyjnego. To dzięki niej możemy siedzieć wygodnie na kanapie w domu, trzymać pilot w ręku i spędzać wolny czas oddając się oglądaniu ulubionych programów telewizyjnych. Telewizja, pomimo rosnącej pozycji internetu, wciąż jest niezwykle ważnym i popularnym środkiem masowego przekazu. Dzięki materiałom wyświetlanym na szklanym ekranie kształtujemy swoją opinie na dany temat, dowiadujemy się o bieżącej sytuacji w Polsce i na świecie oraz poznajemy stanowiska innych. Warto więc zadbać o odpowiedni odbiór sygnału i zakupić sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający odbiór nieskazitelnego sygnału. Często jesteśmy świadkami sytuacji, gdy burzą, padający śnieg, bądź rzęsisty deszcz w mniej lub bardziej znacznym stopniu zakłócają odbiór sygnału telewizyjnego. Niekiedy manualne poprawienie ustawienia anteny kończy się powodzeniem, ale zdarza się, że to za mało. Niewykluczone, że prawdziwym powodem zaburzeń jest nieradząca sobie przy każdej pogodzie antena.

W naszej ofercie umieściliśmy najlepsze anteny. Cechuje je znakomity odbiór, wytrzymała konstrukcja, której nie straszne są żadne warunki atmosferyczne oraz konkurencyjne ceny. W skład przygotowanej przez nas propozycji anten telewizyjnych wchodzą m.in. anteny dedykowane naziemnej telewizji cyfrowej, teleskopowe, szerokopasmowe, zewnętrzne czy pokojowe. 

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty. Dotychczasowa antena telewizyjna nie będzie Ci służyć. Nie czekaj ze zmianą dłużej, tylko od raz zdecyduj się produkt, który usatysfakcjonuje Ciebie oraz Twoich bliskich. 

Anteny RTV

Antena ALFA Antena ALFA
Producent: Import: Begli
Cena:

103,32 zł

Cena netto: 84,00 zł

szt.
zobacz więcej
Antena DVB-T ATD38S BLOW MUX8 poziom/pion COMBO Antena DVB-T ATD38S BLOW MUX8 poziom/pion COMBO
Producent: Import: Begli
Cena:

132,82 zł

Cena netto: 107,98 zł

szt.
zobacz więcej
Antena FM/UKF pokojowa SONUS Antena FM/UKF pokojowa SONUS
Producent: Import: Begli
Cena:

46,00 zł

Cena netto: 37,40 zł

szt.
zobacz więcej
Antena FM/UKF pokojowa ze wzmacniaczem SONUS Antena FM/UKF pokojowa ze wzmacniaczem SONUS
Producent: Import: Begli
Cena:

90,65 zł

Cena netto: 73,70 zł

szt.
zobacz więcej
Antena FM/UKF zewnętrzna pusta typu YAGI od 5 do 12 kanału Antena FM/UKF zewnętrzna pusta typu YAGI od 5 do 12 kanału
Producent: Import: Begli
Cena:

29,91 zł

Cena netto: 24,32 zł

szt.
zobacz więcej
Antena FV UHF HN60N ze wzmacniaczem trójramienna 29elementów Antena FV UHF HN60N ze wzmacniaczem trójramienna 29elementów
Producent: Import: Begli
Cena:

164,82 zł

Cena netto: 134,00 zł

szt.
zobacz więcej
Antena panelowa DVB-T  z filtrem LTE Antena panelowa DVB-T z filtrem LTE
Producent: Import: Begli
Cena:

54,28 zł

Cena netto: 44,13 zł

Antena pokojowa DVB-T / DVB-T2 DPM DVW, 42 dB Antena pokojowa DVB-T / DVB-T2 DPM DVW, 42 dB
Producent: Import: Begli
Cena:

82,53 zł

Cena netto: 67,10 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl