76 729 19 80 begli@begli.pl
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Mikrofony komputerowe to urządzenia uniwersalne. Można je wykorzystać do własnych celów użytkowych, np. do prowadzenia rozmów. Nie wszystkie słuchawki posiadają odpowiedni mikrofon. W takiej sytuacji zachodzi potrzeba dokooptowania dodatkowego urządzenia w postaci mikrofonu komputerowego. Blogerzy również używają tych urządzeń na co dzień do nagrywania filmów z sobą w roli głównej. W ten sposób integrują się ze swoimi widzami, sam obraz do tego nie wystarczy. Urządzenia te, mogą też służyć do bardziej profesjonalnych, zawodowych celów. Jednym z zastosowań jest wykorzystywanie mikrofonów komputerowych do nagrywania w studiach nagraniowych. W takim przypadku jakość mikrofonu ma kluczowe znaczenie. Podczas nagrywania materiałów niezwykle istotna jest czystość dźwięku i brak szmerów oraz innych zakłóceń.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji mikrofonów komputerowych. Oferujemy Wam urządzenia o odmiennych specyfikacjach technicznych i różnych wielkościach. Jakie są najważniejsze czynniki decydujące o jakości mikrofonów komputerowych? Przede wszystkim należy tu wymienić technologię, jaką przetwarzane są fale dźwiękowe. Rozróżniamy dwie: pojemnościową oraz dynamiczną. Inną ważną cechą, mająca wpływ na działanie urządzenia jest wielkość membrany. Małomembranowe, średniomembranowe i wielkomembranowe – spotykane są takie rodzaje tego elementu. Decydując się na mikrofon komputerowy, powinniśmy wziąć pod uwagę czułość i charakterystykę częstotliwości, która wyrażana jest w minivoltach na paskale. Kierunkowość wychwytywania fal jest również istotna. Dźwięk dobiegać może z jednego kierunku, dwóch lub może występować kierunkowość dookolna.

Jeżeli poszukujesz mikrofonu komputerowego, to koniecznie musisz się zapoznać z naszą propozycją tych produktów. Przygotowaliśmy dla Was szereg artykułów pochodzących od wiodących producentów na rynku akcesoriów elektronicznych. Są one wykonane zgodnie z funkcjonującymi normami i rozwiązaniami technicznymi.

Mikrofon GEMBIRD Midi MIC-204 Mikrofon GEMBIRD Midi MIC-204
Producent: Import: Begli
Cena: 9,45 zł (netto: 7,68 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mikrofon komputerowy NATEC Fox Mikrofon komputerowy NATEC Fox
Producent: Import: Begli
Cena: 22,50 zł (netto: 18,29 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mikrofon komputerowy przypinany S2 Mikrofon komputerowy przypinany S2
Producent: Import: Begli
Cena: 19,51 zł (netto: 15,86 zł )
szt.
zobacz więcej
Mikrofon komputerowy stojący Airport Mikrofon komputerowy stojący Airport
Producent: Import: Begli
Cena: 22,94 zł (netto: 18,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Mikrofon komputerowy stojący TRACER Mikrofon komputerowy stojący TRACER
Producent: Import: Begli
Cena: 15,17 zł (netto: 12,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Mikrofon komputerowy stojący TRS-4 S4 Mikrofon komputerowy stojący TRS-4 S4
Producent: Import: Begli
Cena: 29,06 zł (netto: 23,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Mikrofon komputerowy z klipsem Mikrofon komputerowy z klipsem
Producent: Import: Begli
Cena: 4,18 zł (netto: 3,40 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl