Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

We wnętrzu samochodu są takie elementy, które są jego nieodłącznym elementem. Znajdziemy je wręcz we wszystkich pojazdach. Bez znaczenia jest jego model czy wiek. Jednym z takich elementów jest zapalniczka samochodowa. Dla wielu kierowców jest to przedmiot całkowicie bezużyteczny. Są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie auta bez niej. Zapalniczka, a dokładniej wejście w której się ona znajduje, może spełniać różne role. Często o nich zapominamy sprawiając, że wejście pozostaje zbędne i bezużyteczne. W miejsce zapalniczki samochodowej możemy podłączyć ładowarkę telefonu komórkowego albo lodówkę turystyczną. Warto zapoznać się z naszą oferta gniazd zapalniczek samochodowych, zasilaczy lodówek, rozgałęźników i przedłużaczy. Zwiększ funkcjonalność swojego samochodu bez konieczności dużych nakładów finansowych. Wybierając któryś z opisywanych produktów będą Państwo mogli skorzystać z zastosowań jakie niesie za sobą złącze zapalniczki. Pozornie mało ważne wejście jest w stanie przynieść naprawdę wiele korzyści.

Chcesz wymienić gniazdo zapalniczki w swoim samochodzie? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz ich pod dostatkiem. Z zapalniczki samochodowej korzysta nie tylko właściciel auta, ale również pasażerowie. Jest to przedmiot przydatny zwłaszcza, gdy standardowa zapalniczka przestanie działać. Nie trzeba jechać do najbliższego sklepu i kupować nowej – wystarczy skorzystać z tej umieszczonej wewnątrz pojazdu. Poprawisz komfort korzystania z niej kupując przedłużacz zapalniczki. Nie korzystasz z zapalniczki? Wejście możesz wykorzystać również w inny sposób. Przyda Ci się ono w trasie, gdy będziesz musiał naładować telefon bądź przechować jedzenie w turystycznej lodówce. Złącza można także użyć do podłączenia rozgałęźnika. Konfiguracje są różne. W naszej ofercie znajdują się te mające same gniazda, ale również i te posiadające dodatkowo porty USB.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą z kategorii „Złącza zapalniczki”. Znajdziesz w niej produkty, które zagospodarują wejście w użyteczny sposób.

Złącza zapalniczki

Gniazdo zapalniczki samochodowej montażowe Gniazdo zapalniczki samochodowej montażowe
Producent: Import: Begli
Cena: 4,53 zł (netto: 3,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Gniazdo zapalniczki samochodowej na kabel Gniazdo zapalniczki samochodowej na kabel
Producent: Import: Begli
Cena: 2,37 zł (netto: 1,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Gniazdo zapalniczki samochodowej z zapalarką 12v Gniazdo zapalniczki samochodowej z zapalarką 12v
Producent: Import: Begli
Cena: 25,56 zł (netto: 20,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz samochodowy ręczny 12V Odkurzacz samochodowy ręczny 12V
Producent: Import: Begli
Cena: 65,51 zł (netto: 53,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Przedłużacz zapalniczki samochodowej (wtyk-gniazdo) 1m Przedłużacz zapalniczki samochodowej (wtyk-gniazdo) 1m
Producent: Import: Begli
Cena: 9,90 zł (netto: 8,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Przedłużacz zapalniczki samochodowej wt-gn. 5m Przedłużacz zapalniczki samochodowej wt-gn. 5m
Producent: Import: Begli
Cena: 20,37 zł (netto: 16,56 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl