Kategorie

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

W tej kategorii proponujemy Wam folie do faxu. Są to produkty umożliwiające odpowiednie zeskanowanie dokumentu, który chcemy wysłać. Pomimo nieustannego rozwoju i pojawiania się coraz to nowych rozwiązań technologicznych , fax wciąż stanowi wyposażenie bardzo wielu biur. Oferowane przez nas folie do faxu są kompatybilne z większością urządzeń.

Fax to jedno z urządzeń umożliwiających komunikację na odległość. Za jego pomocą możemy przesyłać wydrukowane materiały takie jak dokumenty sporządzone ręcznie, zdjęcia, rysunki czy mapy. Wszystko odbywa się za pomocą linii telefonicznej. Aby skorzystać z opisywanego urządzenia potrzebne jest łącze z komutacją automatyczną. Fax wszedł do powszechnego użytku już w latach 70. XX wieku. Urządzenia najczęściej wykorzystują normę analogową (14400 bit/s) i cyfrową (64000 bit/s). Samo przesyłanie wiadomości nazywane jest faksowaniem. Fax działa w następujący sposób: materiał jest skanowany oraz odczytywany, a następnie przybiera formę elektrycznego impulsu. Co potem? Wspomniany impuls zostaje przesłany poprzez linię telefoniczną albo łącza mikrofalowe do urządzenia odbiorcy. Tam, sygnał zostaje przeniesiony na papier poprzez wydruk z faxu. W ten oto sposób materiał zostaje przekazany szybko i sprawnie do odbiorcy.

Urządzenia są różne. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z niego. Przykładem takiego rozwiązania może być chociażby przypisanie jednego z przycisków na urządzeniu do konkretnego odbiorcy. Dzięki temu, wysyłając fax do danej osoby wystarczy, że wybierzemy odpowiedni klawisz, nie musimy wpisywać od początku całego numeru. Indywidualną kwestią zależną od możliwości technicznych faxu jest również pojemność książki adresowej, wbudowana pamięć za pomocą, której możemy zapisać interesujące nas wiadomości czy też prędkość przesyłania materiałów.

Poszukujesz folii do faxu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Wiele osób twierdzi, że popularność faxu przemija bezpowrotnie. My tak nie uważamy. Naszym zdaniem przystępna forma korzystania z tego urządzenia i prosta obsługa powodują, że z fax będzie wykorzystywany w wielu biurach. 

Folie do faxu

Filtr ferrytowy przeciwzakłóceniowy na kabel 7.4mm Filtr ferrytowy przeciwzakłóceniowy na kabel 7.4mm
Producent: Import: Begli
Cena:

10,18 zł

Cena netto: 8,28 zł

szt.
zobacz więcej
Folia do fax-u PANASONIC KX-FP80/82/88 Folia do fax-u PANASONIC KX-FP80/82/88
Producent: Import: Begli
Cena:

28,73 zł

Cena netto: 23,36 zł

szt.
zobacz więcej
Folia do fax-u PANASONIC-KXFX-F1010 Folia do fax-u PANASONIC-KXFX-F1010
Producent: Import: Begli
Cena:

31,86 zł

Cena netto: 25,90 zł

szt.
zobacz więcej
Folia stretch czarna 3kg netto Folia stretch czarna 3kg netto
Producent: Import: Begli
Cena:

64,58 zł

Cena netto: 52,50 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl