Kategorie

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Chcesz zabezpieczyć swój dom i odstraszyć potencjalnych włamywaczy? Pomogą w tym kamery wyspecjalizowane do ochrony własności prywatnej. Wysoka jakość obrazu, korzystanie z najnowszych rozwiązań, łatwość obsługi i instalacji z pewnością przekonają Was do zakupu kamer, które skutecznie zniechęcą potencjalnych złodziejaszków do ataku.

Obecnie największą popularnością na rynku cieszą się dwa typy kamer: analogowe i sieciowe IP. W skład naszej propozycji wchodzą urządzenia tego drugiego typu. Są one połączeniem standardowej kamery analogowej i komputera. Z czego to wynika? Z formy przesyłania obrazu. W kamerach sieciowych IP dane są przekazywane poprzez sieci IP takie jak LAN czyi internet. Co to oznacza? Dzięki temu rozwiązaniu właściciel kamery może sprawdzać podgląd na urządzeniu za pomocą specjalnego programu, bądź bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Obraz z kamery możemy włączyć znajdując się w każdym miejscu na kuli ziemskiej. Jedynym wymaganiem jest dostęp do internetu. Dużym atutem stosowania kamer IP jest korzystanie wyłącznie z niewielkiej ilości niezbędnych kabli. W przypadku tego typu kamer istnieje możliwość zasilania za pomocą switch-e PoE, co zwalnia z konieczności stosowania zasilaczy i okablowania zasilającego. Kamery sieciowe IP idealnie sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach.

Występujące różnice w przesyle powodują, że w systemach sieci IP mamy możliwość przekazywania większej ilości danych. Efektem takiego stanu rzeczy jest lepsza, niż w przypadku kamer analogowych, jakość obrazu.

Znajdująca się w naszej ofercie kamera sieciowa IP nagrywa w rozdzielczości 640x480 i maksymalnie w 30 klatkach na sekundę. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, pamięć flash 4MB i czterokrotny cyfrowy zoom. Do kamery dołączane jest 32-kanałowe oprogramowanie LeveLOne IP CamSecure Lite. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą propozycją kamer. Kupując jedną z nich zawsze będziesz miał oko na swój dom.  Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i rodziny.  Zawsze miej podgląd na to co się dzieje w Twoich czterech ścianach i w Twoim najbliższym otoczeniu. 

Kamery

Kamera internetowa 2K FullHD z mikrofonem Kamera internetowa 2K FullHD z mikrofonem
Producent: Import: Begli
Cena:

118,82 zł

Cena netto: 96,60 zł

szt.
zobacz więcej
Kamera internetowa USB 0.3 Mpix Kamera internetowa USB 0.3 Mpix
Producent: Import: Begli
Cena:

101,60 zł

Cena netto: 82,60 zł

szt.
zobacz więcej
Kamera IP LAN FSC-1030 LEVELONE Kamera IP LAN FSC-1030 LEVELONE
Producent: Import: Begli
Cena:

528,05 zł

Cena netto: 429,31 zł

szt.
zobacz więcej
Kamerka internetowa C-2525HD Defender Kamerka internetowa C-2525HD Defender
Producent: Import: Begli
Cena:

120,37 zł

Cena netto: 97,86 zł

szt.
zobacz więcej
Saturator do wody Quick Soda pomrańczowy - 1L Saturator do wody Quick Soda pomrańczowy - 1L
Producent: Import: Begli
Cena:

194,89 zł

Cena netto: 158,45 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl